KONST / Litografier / Färglitografi 15042026

nr 1504 2026

Isaac Grünewald

(1889-1946), Sverige

Signerad, numrerad 181/200. Färglitografi, bildmått: 85x60cm, yttermått inklusive ram: 99x71cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

4.200 kr

måndag 21 november 2022
kl 18:58:29

  • Tema
  • 21 nov

Isaac Grünewald

Läs mer om Isaac Grünewald